O firme

 

Naša spoločnosť JVK system s.r.o. bola založená v roku 1996 s cieľom predávať výpočtovú a kancelársku techniku, software, siete a vykonávať s tým spojené komplexné služby zákazníkom pri výbere riešenia a počas celej životnosti dodávky.
V tejto činnosti úspešne pokračujeme a dnes už máme široký okruh zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.

 

Mapa - kde nás nájdete

Otvárcie hodiny - pracovná doba

 

 

Predajňa a servis

 

Naša kamenná predajňa a servis sa nachádza v strede obce Most pri Bratislave.

 

Našimi zákazníkmi sú najmä obyvatelia a firmy z nasledovných miest a obcí:

Bratislava a okolie, Most pri Bratisleve, Malinovo, Zálesie, Tomášov, Nová dedinka, Zlaté klasy, Ivánka pri Dunaji, Senec, Šamorín, Rovinka, Dunajská Lužná, Bernolákovo, Veľký Biel, Štvrtok na Ostrove, Hrubý Šúr, Nový Život, Jelka, Dunajská Streda... Cez internet v našom e-shope nakupujú obyvatelia z celého Slovenska.

 

Platiť v predajni môžte aj platobnými kartami:

 

Predajňa JVK - vystavený tovar Predajňa JVK - príjem a výdaj servisu Predaj komponentov a software Veľa drobností

 

 

Naša činnosť

 

Spolupracujeme s distribútormi značkových počítačových komponentov najmä:
Intel - sme gold partner, Gigabyte, Western Digital, Seagate, MSI Microstar - sme autorizovaný dealer, PHILIPS - autorizovaný dealer, Panasonic - certifikát, OKI - Silver partner, Microsoft - oficiálny partner, Symantec partner, monitory iiyama - autorizovaný predajca, Gigabyte, 3Com, Samsung, ATI, Nvidia, Dell partner, Creative - SoundBlaster, Acer, AMD, Hewlett Packard, Xerox, Toshiba, Sony, fiškálne moduly Epson - UPOS, batérie a akumulátory GP, záložné zdroje APC.

 

Software dodávame Microsoft, vlastný software na zakázku Databáza JVK a software ďalších výrobcov ako napríklad Corel, Symantec, Pohoda, Nero.
Od roku 2006 sme autorizovaná predajňa
mobilných telefónov Nokia, Samsung a Sony, pre všetky siete (neblokované, bez modifikácií, priamo od výrobcu určené na slovenský trh).

Všetky dodávky vykonávame profesionálne vrátane podpory zákazníka pri výbere riešenia a záručného a pozáručného servisu.

 

Preferujeme výkon kvalitných služieb so zárukou, v záujme udržania kvality sa vyhýbame dodávkam nespolahlivých neotestovaných riešení.
Na servisné práce nami dodaného hardware poskytujeme zľavu.

Na objednávku je možné dodať aj neštandardné počítače alebo komponenty podľa požiadavky odberateľa.
Ponúkame ucelené riešenia a komplexné dodávky sietí a software vrátane zaškolenia užívateľov, rýchly servis, opravy a komplexné služby sú samozrejmosťou.

 

Dodávame:

Počítače JVK, servery a sieťové riešenia

Počítačové komponenty: INTEL, Seagate, MSI, Western Digital, AMD, 3COM, ATI, SONY, Creative Labs, Acer, HP. Grafické karty, radiče, rozširujúce karty a COM a LPT porty, radiče USB, SCSI, pamäte, procesory, základné dosky, zdroje, skrinky.

Tlačiarne a multifunkčné zariadenia: Hewlett Packard kompletný sortiment, OKI, XEROX, Epson, Broether, KnicaMinolta - laserové tlačiarne a spotrebný materiál

Scannery Hewlett Packard, MICROTEK a iné

Software - operačné systémy, Office - Word, Excel, Outlook, aplikácie a počítačové hry

Kopírovacie stroje: KonicaMinolta, CANON

Telefaxy telefóny a telefónne ústredne: PANASONIC 

Notebooky: Toshiba, Acer, HP - Compaq, MSI, Lenovo

Spotrebný materiál: kopírovací a tabelačný papier, tonery a náplne, diskety, napaľovacie médiá, fólie

Káble na prepojenie sieťových kariet a telefónov, tlačiarní a pod. dodávame všetkých dĺžok podľa cenníka. Ďalej video a audio káble, redukcie, SCART, Jack, S-Viedeo, anténne káble.

Servisné služby u nás ako aj u zákazníka, záručný a pozáručný servis

 

 

Naše certifikáty

 

Intel Technology Provider Gold 2019 Intel Technology Provider Gold 2018 Western Digital partner 2018 Intel Technology Provider Gold 2017 Intel Technology Provider Gold 2016 Sme Kaspersky partner  Sme Intel Technology Provajder Gold Sme Intel Technology Provajder Gold Sme HP partner  Certifikát Intel OKI silver partner Microsoft osvedčenie Philips monitory certifikát Certifikát pre servis fiskálnych zariadení Epson - Upos

 

 

Naše prednosti

 

Našou prednosťou sú rýchle dodávky (bežne počítače a príslušenstvo do 48 hodín od objednania), pružné reakcie na potreby zákazníka, rýchly a spoľahlivý servis.
Od nášho vzniku dodnes sa držíme zásady, že cenu je treba udržať na najnižšej možnej úrovni, nesmie to však byť na úkor funkčnosti, spoľahlivosti a rýchlosti. Vzhľadom na naše nižšie režijné náklady sa nám to väčšinou podarilo.

 

 

Obrázky z našej predajne

 

  Predaj komponentov a software Hry pre PC Vystavené komponenty a hry   Mobily, komponenty, náplne.

 

 

 

Sme blízko

 

Ak sa Vám zdá, že sme od Vás ďaleko, je to omyl, sme pri Vás!
Vykonávame dovoz tovaru k zákazníkom, ako aj servis u zákazníka.

Mimo iné prísť k nám z Bratislavy je rýchlejšie než prejsť do inej česti mesta, naviac u nás nie je problém zaparkovať!